Eleganckie i wygodne swetry męskie

praktyczne kardiganyTrzeba przyznać że sweter to bardzo uniwersalne ubranie. Chodzą w nim kobiety, mężczyźni, młodzież i dzieci. Nadaje się na różne okazje, pory roku i dnia. No i od lat nie wychodzi z mody. Oczywiście istnieją bardzo różne rodzaje, fasony i kolory swetrów. Dzięki temu każdy może dopasować je do swojego stylu, aby wyglądać i czuć się dobrze. Jakie swetry są w takim razie najchętniej wybierane przez mężczyzn?

Swetry dla panów można podzielić na te noszone do jeansów i t-shirtu, czyli na co dzień oraz te zakładane do pracy i ważne spotkania. Natomiast niektóre z nich mogą się sprawdzić w różnych sytuacjach. Oprócz fasonu swetra dużą rolę odgrywa też kolor czy ewentualne wzory. Jeśli chodzi o swetry zakładane na spacer, zakupy czy spotkanie ze znajomymi na pewno można wymienić tu modne obecnie swetry z kapturem. Pełni on przede wszystkim rolę ozdobną, ale może też przy okazji chronić głowę przed zimnem. Bardzo przydatny i praktyczny w zimne dni bywa też golf. Jeśli jest naprawdę solidny może nawet zastąpić szalik. Bywa jednak tak, że niektórym panom golf ocierający się cały czas o szyję trochę przeszkadza. Wówczas wystarczy wybrać wersję na zamek. Po rozpięciu powstaje rodzaj kołnierza. Natomiast bez względy na to czy sweter ma kołnierz, golf czy kaptur może być ozdobiony norweskimi wzorami. Jest to bardzo trendy tej zimy.

Wciąż najpopularniejsze wśród panów są wygodne pulowery, które noszą do jeansów, na podkoszulek, ale także wraz z koszulą i eleganckimi spodniami. Jednak jeszcze bardziej stylowy jest męski kardigan. To rozpinany i dosyć dopasowany sweter, ale spokojnie powinna wejść pod niego koszula. Co prawda niektórzy panowie nie doceniają kardiganów i uważają że są „niemęskie”. Jest to absolutnie w opozycji do tego, co uważają najbardziej znani projektanci mody i styliści. Bywa też tak, że w wyjątkowo zimne dni kardigan noszony jest wraz z garniturem. Inna opcja to wełniana kamizelka czy bezrękawnik. Wielu panów korzysta z takich rozwiązań aby nie marznąc w biurze, podczas spotkań biznesowych czy w podróż służbowej. W końcu nie mogą oni założyć wówczas po prostu ciepłego swetra zimowego. Elegancki wygląd, kiedy na zewnątrz panuje mróz i śnieg, napotyka na pewne przeszkody. Jednak w dzisiejszych czasach jest tak duży wybór męskich ubrań, że w każdych warunkach i w każdej sytuacji można wyglądać dobrze i stylowo. Natomiast jeśli któryś z panów obawia się, że kupując jakiś sweter w sklepie nie będzie oryginalny, bo podobne ubranie może kupić wiele osób, powinien poprosić ukochaną żeby zrobiła mu sweter na drutach. Ewentualnie zawsze może też spróbować zrobić go sam…

(Visited 122 times, 1 visits today)