Ładna sukienka dla przyszłej mamy

kreacja dla ciężarnejJakie jest najbardziej kobiece ubranie? Z całą pewnością sukienka. Dlatego wiele pań nosi sukienki w przeróżnych sytuacjach i na wiele okazji. Z całą pewnością jest to też bardzo dobry strój dla każdej przyszłej mamy i to wcale nie tylko ze względu na wygodę. Przecież kobieta w ciąży także pragnie wyglądać stylowo i elegancko.

Sukienki dla kobiet w ciąży szyte są ze specjalnych materiałów i w odpowiedni sposób, zapewniający maksymalny komfort i wygodę. Jedne panie wolą sukienki odcinane pod biustem, które rozszerzają się ku dołowi i pozostawiają sporo miejsca na brzuszek. Inne kobiety wybierają dopasowane sukienki z elastycznych materiałów, które jednocześnie delikatnie podtrzymują brzuch pod koniec ciąży. Bardzo podobnie jest zresztą z tunikami, które najczęściej nosi się do legginsów, są więc odpowiednie na chłodniejsze dni. Natomiast latem zdecydowanie najlepsza będzie sukienka ciążowa. Lekka, zwiewna, z oddychającego materiału. Można tutaj wybierać zarówno w krótkich, średnich, jak i długich sukienkach ciążowych. Te ostatnie pozwalają stworzyć nieco romantyczny image, do którego świetnie będzie pasował duży słomiany kapelusz. Będzie on pełnił jednocześnie dobrą ochronę przed słońcem. Jeśli chodzi o długie suknie ciążowe, taki fason wybierany jest też na różnego rodzaju przyjęcia i imprezy odbywające się wieczorem.

Z całą pewnością każda przyszła mama powinna mieć w swojej garderobie zarówno ciążowe sukienki na co dzień, jak i kreacje wizytowe. Przydadzą się one na spotkania rodzinne czy ze znajomymi. Jeśli kobieta spodziewająca się dziecka chodzi cały czas do pracy, również bez problemu może znaleźć eleganckie sukienki w sama raz do biura czy na spotkania biznesowe. Ogólnie rzecz biorąc sukienki ciążowe szyte są zgodnie z aktualnymi trendami i oprócz odpowiednich rozwiązań związanych z zapewnieniem odpowiedniej ilości miejsca dla rosnącego brzucha, mogą wyglądać one tak jak inne aktualnie trendy sukienki. Są więc do wyboru różne długości samej sukienki oraz rękawów, różne kształty dekoltów i rodzaje zapinania oraz oczywiście przeróżne kolory. Kobiety w ciąży często decydują się na jasne ubrania i wesołe wzory. Chodzi o to, że wprawiają one w dobry nastrój, a jest to bardzo ważne i dla mamy, i dla dziecka. Funkcja klasycznej czerni związana z optycznym wyszczuplaniem nie jest tu w ogóle użyteczna. Przyszła mama zazwyczaj wręcz nie może się doczekać aż wszyscy będą zauważać zaokrąglony brzuch. Ciemne kolory mogą być ewentualnie wybierane na wieczorne przyjęcia czy Sylwestra. Zawsze też warto pomyśleć o odpowiednich dodatkach do każdej sukienki.

(Visited 231 times, 1 visits today)