Śmieszne animowane kartki wielkanocne

gotowe życzenia świąteczneAby uniknąć corocznych, długich i nużących kolejek w urzędach pocztowych, śmiało można zdecydować się na rozsyłanie świątecznych życzeń za pomocą wszechobecnego Internetu. Wystarczy znać tylko adresy e-mailowe członków rodziny, bliskich i znajomych, by szybko i sprawnie móc przesłać im kolorowe, ciekawe i oryginalne pocztówki, opatrzone niebanalnymi okazjonalnymi życzeniami.

Wydaje się, iż wysyłanie korespondencji, w tym też takiej, którą tradycyjnie zwykło się nadawać na poczcie za pośrednictwem sieci internetowej okazuje się najlepszą alternatywą dla tych osób, które nie dysponują na co dzień zbyt dużą ilością czasu.

Również znaczne odległości, dzielące rodzinę czy przyjaciół mogą mieć kluczowe znaczenie przy wyborze akurat tego potężnego medium, jakim niewątpliwie jest Internet. Nadanie wirtualnej pocztówki zabiera przecież znacznie mniej czasu, ponadto, ruchome, śpiewające i oryginalnie zaprojektowane elektroniczne kartki pocztowe oferują znacznie więcej, jeśli chodzi o ich wygląd i „wyposażenie”.

Zawierają charakterystyczne elementy, takie jak choćby bałwanki, choinki przybrane różnokolorowymi bombkami, wizerunki Świętego Mikołaja w saniach zaprzężonych w renifery  zabawne kartki na mikołajki), ale także świąteczne kartki nie tylko mogą być nośnikami krótkich filmików, animacji czy najpiękniejszych kolęd. Nie da więc nie zauważyć faktu, iż multimedialne kartki pocztowe oferują znacznie więcej niż tradycyjne, dwuwymiarowe, nieco szablonowe i staroświeckie już pocztówki.

Warto zaznaczyć, iż elektroniczną kartkę możemy wysłać nie tylko z okazji wszelkiego rodzaju świąt, takich jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc, ale również na okoliczność wszelkich rocznic , urodzin, imienin, czy Mikołajek lub Walentynek. Internetowe serwisy pocztowe proponują bowiem cały szereg gotowych szablonów, dopasowanych wizualnie i merytorycznie do okazjonalnej tematyki. Wielkanocne kartki animowane obfitować będą w obrazki z kurczaczkami, barankami i pisankami, często nawet proponując użytkownikom mini-gry, polegające na przykład na malowaniu jajek lub łapaniu rozbrykanych wielkanocnych zajączków.

Jak więc widzimy, wybór oryginalnej kartki elektronicznej na święta zależy w głównej mierze od okazji oraz naszej wyobraźni. Z pewnością nie wchodzą w tym przypadku w grę jakiekolwiek ograniczenia, ponieważ Internet jako wszechobecne medium proponuje co rusz nowe, bardziej oryginalne i ciekawe rozwiązania, niejednokrotnie potrafiące prowadzić w zachwyt naszych solenizantów.

(Visited 623 times, 25 visits today)