Do czego nosić spódniczki mini?

modne-mini-spodniczki-Krótkie spódniczki są bardzo kobiece i sprawiają, że panie wyglądają wyjątkowo atrakcyjnie. Pozwalają zaprezentować nogi i często też podkreślają kobiece kształty. Niestety z racji swojej długości mogą narażać panie na zmarznięcie… Dlatego właśnie noszone są głównie latem, kiedy jest na tyle ciepło, że nie trzeba w ogóle się tym przejmować. Ubrania odsłaniające ciało są wtedy wręcz pożądane, bo pozwalają opalać się prawie przez cały czas, a ładny brązowy odcień skóry to coś, na co liczy w lipcu i sierpniu każda z nas.

Z pewnością mini spódniczki są idealne na lato z różnych względów. Chociażby dlatego, że zajmują mało miejsca w walizce. Kiedy więc wyjeżdżamy na wakacje można je swobodnie spakować, a na miejscu łączyć w różne zestawy z topami. Mini podczas urlopu sprawdza się właściwie we wszystkich sytuacjach. Można wybrać się w niej na plażę, jest odpowiednia podczas zwiedzania zabytków, wieczorem natomiast będzie idealnym strojem na imprezę czy dyskotekę. Letnie mini spódniczki mogą być dopasowane lub bardziej zwiewne. Niektóre mają falbanki czy kokardki. Oczywiście dziewczęta i panie mogą też wybierać w rozmaitych kolorach i wzorach. Im słoneczniej i cieplej, tym większą zwykle mamy ochotę na żywe kolory oraz oryginalne pomysły dotyczące strojów. Jednak podczas innych pór roku również można się ubierać oryginalnie i wesoło oraz oczywiście nosić mini.

Upalne dni to nie jedyny czas, w którym panie mogą prezentować swoje zgrabne nogi nosząc krótkie spódniczki. W końcu istnieje coś takiego jak rajstopy. Zresztą biorąc pod uwagę, że opalenizna schodzi z ciała po kilku tygodniach, zwykle już jesienią nogi wyglądają znacznie lepiej w rajstopach niż bez nich. Panie zaczynają też nosić do nich spódniczki z grubszych materiałów. Im bliżej zimy, tym lepiej sprawdza się jeans i wełna. Krótkie spódniczki jeansowe powinny być nieco rozszerzane lub mieć rozcięcie, chyba że są uszyte z elastycznego jeansu. Można nosić do nich legginsy. Takie zestawienie lubią zwłaszcza nastolatki. Legginsy mogą sięgać do kostek ale często wybierana jest też długość ¾. Jeśli chodzi o spódniczki z wełny najbardziej popularne są te ozdobione kratą. Poza tym mogą być plisowane. Wówczas rozszerzają się oczywiście ku dołowi. Najlepiej wyglądają z grubszymi rajstopami i dopasowanymi golfami. Istnieje wiele rodzajów kraty, a także różne jej kolory. Panie, które wyjątkowo dobrze czują się w mini chodzą w niej nawet zimą. Natomiast wówczas najlepiej zakładać do takiej krótkiej spódniczki naprawdę wysokie buty, a na wierzch płaszcz lub długą kurtkę.

(Visited 218 times, 1 visits today)