Ubranie dla modnego mężczyzny

dopasowanie męskiego strojuKolekcje mody męskiej są nie mniej ważne niż te przeznaczone dla kobiet. Wiele zmienia się w zakresie projektowania i samego spojrzenia na nowoczesnego modnego mężczyznę. Ubiór powinien go charakteryzować ale i dodawać pewności siebie.

Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdziemy, strój ma być sprzymierzeńcem w kontaktach z ludźmi w pracy oraz podczas spotkań towarzyskich. Poszczególne elementy garderoby skomponowane w odpowiedni sposób sprawiają, że każdy mężczyzna będzie prezentować się nienagannie i interesująco. Pierwszym bardzo ważny element w męskiej szafie to koszule na różne okazje. Powinny występować w kilku egzemplarzach, do pracy, luźne spotkania, ważne uroczystości oraz do noszenia na co dzień. Mówi się, że koszula jest podstawowym ubraniem dodającym wdzięku i klasy, oczywiście jeśli tylko jest właściwie dobrana i odpowiednio noszona. Na plażę najlepsze są koszule hawajskie, z kolei do pracy proste, noszone w spodniach, najlepiej prezentujące się w pastelowych łagodnych kolorach.

Ta tendencja nie ulega zmianie ponieważ jest to ciągle obowiązujący panów dress code. Warto się z nim zapoznać, zwłaszcza jeżeli wybieramy się na zakupy aby nabyć coś na specjalna okazję. Może to być ślub własny lub czyjś jak też inna wyjątkowa sytuacja wymagająca eleganckiego stroju.

Kolejnym elementem męskiej garderoby są spodnie. Noszone w wielu wariantach i skrojone na wiele różnych sposobów, mają uwydatniać zalety męskich nóg oraz maskować ich ewentualne mankamenty. Najodpowiedniejszym fasonem wydają się być proste nogawki, jednak w ostatnim czasie niezwykle popularne stały się również spodnie dla panów zwężane, zakładane także z marynarką. One także mają swoje zalety. Jeans, sztruks czy inny materiał odpowiedni na co dzień to przede wszystkim spodnie modne i wygodne, w których każdy może poczuć się swobodnie, które chętnie zakłada się po całym dniu spędzonym w garniturze. Jeśli pracując w biurze mamy wybór i nie koniecznym jest garnitur warto przekonać się do stylowych marynarek. Jesienną pora będą jak znalazł w męskiej szafie a co więcej teraz będą się prezentować bardzo wyjątkowo, bo w angielskiej kracie. W ogóle na sezon jesienno-zimowy przewiduje się powrót do lat 30 i 60 oraz ogólne mieszanie stylu różnych epok, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wspomniana krata to nie wszystko, przetarcia na butach, ornamenty na cholewkach, łaty na łokciach i kapelusze to nowe trendy, które już niedługo wprowadzą modę męską w nieco inny niż dotychczasowy klimat wraz ze stylowymi dodatkami.

(Visited 66 times, 1 visits today)