Najlepsze spodnie na wiosnę i lato

odzież na wiosnęJeansy są, były i będą modne, gdyż jest to materiał solidny, mocny i świetnie się prezentujący w każdej prawie sytuacji. Jeansy, które każdy z nas nosi to wynalazek Levi Straussa. Na początku był to strój dla pracowników i mężczyzn ciężko pracujących, gdyż był odporny na uszkodzenia. Potem dopiero zaczęto się nim interesować jako dobrym materiałem na modne ubrania także dla kobiet. Dzisiaj w sklepach odzieżowych znajdziemy przeróżne fasony i rodzaje spodni damskich i męskich.


Moda zmienia się cały czas i czerpie inspiracje z poprzednich epok, dlatego znowu do łask wróciły spódnice jeansowe. Oczywiście w nieco zmienionej formie a jednak jest to ukochany przez nasze mamy i przez nas jeans. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że jest on wygodny i mogą go nosić osoby w każdym wieku.

Aby wychodzić na przeciw potrzebom klientów projektanci wprowadzają do jeansowej mody wiele modyfikacji. Dzisiaj jest potrzeba wyróżniania się w tłumie dlatego mile widziane są spodnie przecierane a także z dziurami. Wiele osób własnoręcznie wykonuje przetarcia, używając do tego rozmaitych metod. Wśród rodzajów jeansów znajdziemy spodnie rurki tak zwane skinny leg lub skinny jeans. Najbardziej odpowiednie są dla szczupłej sylwetki a zwłaszcza smukłych nóg. Natomiast dla sylwetki z bardziej obfitymi kształtami odpowiednie będą klasyczne spodnie proste. Nie poszerzają ud, nie opinają ich, ale są luźne, sprawiają, że można czuć się w nich wygodnie i modnie. Pośród młodzieżowych krojów spodnie zaistniało coś co nazywa się baggy jeans czyli bardzo luźne spodnie o nogawkach szerokich na całej ich długości. Są noszone głównie przez młodych mężczyzn. Mogą być nieco przetarte i z pewnością mogą je nosić osoby o różnych typach sylwetki. Niedawno jeszcze dał się zauważyć bym pochodzący z odległych lat 60-tych i 70-tych na dzwony. Chociaż w tym sezonie raczej nie są one na topie można, niektórzy je noszą przecież to też są jeansy. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie w świecie nieśmiertelnego jeansu Levis’a.

(Visited 97 times, 1 visits today)